Середа, 08.04.2020, 21:39 | Приветствую Вас Гість

Ліцей інформаційних технологій №30

Форма входа
Логін:
Пароль:
Календарь новостей
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Поиск
Друзья сайта
Главная » 2019 » Червень » 21 » Конкурсне приймання до 10-х ліцейних класів
Конкурсне приймання до 10-х ліцейних класів
10:34

Витяг з наказу Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н.М.Шевченко від 21.06.2019

 «Про зарахування дітей до 10-х ліцейних класів на 2019-2020 навчальний рік»

Список учнів, зарахованих до 10-А класу (історичний профіль)

  1. Васильєва Анна Констянтинівна
  2. Веретеннікова Марина Олександрівна
  3. Євдашко Анастасія Сергіївна
  4. Єрохіна Софія Ярославівна
  5. Залозна Єлизавета Юріївна
  6. Каменська Єлизавета Романівна
  7. Картвелішвілі Тетяна Миколаївна
  8. Коваль Анна Олегівна
  9. Ковальова Анастасія Олександрівна
  10. Микитенко Оксана Леонідівна
  11. Монахов Артем Денисович
  12. Нефедьєва Даяна Юріївна
  13. Оніщук Кирил Дмитрович
  14. Пасько Максим Валерійович
  15. Перова Ангеліна Володимирівна
  16. Рибалкіна Уляна Дмитрівна
  17. Стороженко Вероніка Віталіївна
  18. Тимошенко Мілана Олександрович
  19. Федоренко Марина Анатоліївна
  20. Шуральова Кристина Олександрівна
  21. Ярковий Іван Сергійович

Список учнів, зарахованих до 10-Б класу (філологічний профіль - українська філологія)

  1. Бурмінова Мілана Вадимівна
  2. Володіна Вілерія Євгенівна
  3. Дорошин Михайло Сергійович
  4. Ємець Анна Миколаївна
  5. Зубков Іван Олегович
  6. Кацай Ілля Вікторович
  7. Клен Анна Олегівна
  8. Клименко Олександр Романович
  9. Козаченко Аміна Володимирівна
  10. Малієнко Катерина Ярославівна
  11. Олефір Ілья Дмитрович
  12. Реут Вероніка Євгенівна
  13. Сап’ян Єлизавета Андріївна
  14. Семерянін Аліна Олегівна
  15. Сергієнко Валерія Олексіївна
  16. Сторожук Вікторія Олегівна
  17. Хілобок Марія Олександрівна
  18. Юхименко Єлизавета Дмитрівна

Список учнів, зарахованих до 10-В класу (біолого-хімічний профіль)

  1. Бугаєнко Владислав Ігорович
  2. Бурмістрова Наталія Андріївна
  3. Гапонюк Юлія Володимирівна
  4. Єфімов Данил Вячеславович
  5. Займидорога Анастасія Олегівна
  6. Згонник Валерія Дмитрівна
  7. Кретов Антон Олександрович
  8. Кушпіль Аліна Сергіївна
  9. Литвиненко Анастасія Олександрівна
  10. Люлька Анастасія Романівна
  11. Ляскало Антон Миколайович
  12. Мельник Олександр Сергійович
  13. Немченко Марина Віталіївна
  14. Новиков Кирил Романович
  15. Пирлик Поліна Сергіївна
  16. Романко Анастасія Ігорівна
  17. Сорока Радомир Вячеславович
  18. Сороколат Марія Юріївна
  19. Цюцька Арсеній Юрійович 
  20. Чернишков Владислав Олексійович
  21. Шаптала Дар’я Владиславівна
  22. Якимець Тарас Анатолійович
     
Просмотров: 566 | Добавил: TYP | Рейтинг: 1.0/1 |