П`ятниця, 22.03.2019, 10:34 | Вітаю Вас Гість

Кременчуцький ліцей №30 "Олімп" імені Н.М. Шевченко

Меню сайту
Контантна інформація
Телефон приймальні:
5-33-40
Телефон директора:
5-16-14
Телефон заступника:
5-37-15
E-mail:
kremlit30@gmail.com
Адреса:
м.Кременчук,
пров. О.Кошового, 3


Просмотреть увеличенную карту

 

Вивчаємо Scratch
Права дитини
Національна дитяча гарча лінія
Національна гарча лінія
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Пошук
Друзі сайту


Яндекс.Метрика

Умови прийому

Умови порядку прийому дітей до 1 класу

Листа МОН України від 14.02.2015 № 1/9-71

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на без конкурсній основі.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні (Вулиці: Київська: парні номера будинків; Миру №: 17, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37. Провулки: О. Кошового; Морозова; Героїв Бреста №: 87, 89, 93. Тупики: Піщані 1-й, 2-й, 3-й).

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Інформація про закріплення (чи відсутність закріплення) за певним загальноосвітнім навчальним закладом мікрорайону (певної території обслуговування) обов’язково має розміщуватись на сайтах школи та інформаційному стенді для батьків майбутніх першокласників.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

 • заява на ім’я директора школи;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • медична картка встановленого зразка.

Інших документів для зарахування дитини до 1 класу не передбачено. 

Умови прийому для класів І-ІІ ступенів (крім 1 кл.)

Умови прийому для учнів класів І-ІІ ступенів (крім 1 кл.) здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до мікрорайону (Вулиці: Київська: парні номера будинків; Миру №: 17, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37. Провулки: О. Кошового; Морозова; Героїв Бреста №: 87, 89, 93. Тупики: Піщані 1-й, 2-й, 3-й).

Для зарахування необхідно:

 • заява на ім’я директора школи;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • згода на обробку персональних даних;
 • сформована особова справа з попереднього навчального закладу;
 • медична картка встановленого зразка.

ПОЛОЖЕННЯ 

про проведення конкурсного відбору на вільні місця до 10-11 класів 

Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» № 30

імені Н.М. Шевченко 

Кременчуцької міської ради Полтавської області

Правила конкурсного приймання доповненні та обговорені на засіданні педагогічної ради КНВК №30.

Протокол  № 5 від 20.04.2018 року

1. Загальні положення 

 1. Дійсне Положення розроблене та здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».
 2. Інформація про спроможність Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №30 імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області, кількість учнів у кожному класі та, відповідно, наявність вільних місць у кожному класі оприлюднюється в освітньому закладі та на його веб-сайті щороку не пізніше ніж за 60 календарних днів (два місяці) до завершення приймання заяв про зарахування до Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №30 імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області, а при появі вільних місць – впродовж трьох робочих днів з дня появи вільних (вільного) місць (місця).
 3. Порядок вступу до 10-11 класів КНВК №30 та конкурсні завдання для вступних випробувань схвалюються педагогічною радою закладу освіти та затверджуються його директором.
 4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.
 5. Конкурс має відбуватися з дотриманням принципів академічної доброчесності, публічності, прозорості, відкритості, справедливості, чесності, об’єктивності, рівності та неупередженості.

2. Організація конкурсу

 1. Рішення про проведення конкурсу має бути оприлюднене не пізніше 20 квітня поточного року та містити інформацію про дату, місце і час проведення вступних випробувань.
 2. Для зарахування до закладу освіти ІІІ ступеню заяви подаються до 15 червня включно.
 3. Конкурс (основні вступні випробування) проводиться впродовж двох тижнів з дня його оголошення (з врахуванням часу для подання апеляційних скарг). Наказ про зарахування видається не пізніше наступного робочого дня після оголошення результатів конкурсу або прийняття відповідного рішення апеляційною комісією.
 4. У серпні та впродовж навчального року можуть бути проведені додаткові вступні випробування для зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) у 10-11 (12) класах, що проводяться на загальних засадах (у тому ж порядку і завданнями (інший варіант), що й основні вступні випробування). У такому випадку наказ про зарахування видається не пізніше наступного робочого дня з дати визначення результатів конкурсу.
 5. Відео- та/або аудіофіксація конкурсу (або окремих вступних випробувань) може відбуватися за рішенням педагогічної ради чи директора КНВК №30. У випадку проведення вступного випробування в усній формі, освітній заклад зобов’язаний забезпечити його аудіофіксацію. За письмовим клопотанням одного з учасників конкурсу (одного з батьків) відео- та/або аудіофіксація конкурсу (або окремих вступних випробувань) проводиться в обов’язковому порядку.
 6. Не пізніше ніж за 30 календарних днів (один місяць) до початку конкурсу в Кременчуцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №30 імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області оприлюднюється перелік питань з навчальних дисциплін, за якими проводитимуться випробування, а також теми творчих робіт із зазначенням вимог до їх змісту, порядку оформлення та подання, схвалені педагогічною радою навчального закладу освіти та затверджуються його керівником.
 7. Вступні випробування мають бути спрямовані виключно на перевірку результатів навчання, визначених державними стандартами базової середньої освіти.
 8. Для проведення конкурсу створюється конкурсна комісія, а для оцінювання результатів конкурсних випробувань – предметні комісії за кожним із предметів. Головою конкурсної комісії є директор КНВК №30 або заступник з навчально-виховної роботи. Склад конкурсної і предметних комісій затверджується наказом директора. Один і той же педагогічний працівник (крім практичного психолога) не може входити до складу більш ніж однієї комісії.
 9. Приймання учнів до Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №30 імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області з інших освітніх закладів того самого типу за спеціалізацією, за якою дитина навчалась раніше, може відбуватися за співбесідою.
 10. Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів, призери та учасники III-IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також призери та учасники II-III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України звільняються від конкурсного випробування з відповідного предмету із виставленням до протоколу максимальної кількості балів.
 11. Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від одного випробування з відповідного предмету із виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

3. Проведення конкурсу

 1. Умовами конкурсу передбачено проведення випробувань із предметних дисциплін, визначених державними стандартами базової середньої освіти: (у клас української філології – з української мови та літератури, у клас історичного профілю – з історії України та всесвітньої історії, у клас біолого-хімічного профілю – з біології та хімії).
 2. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-х класів Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №30 імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області, проводяться в усній, письмовій та/або цифровій формах (тестування, у тому числі комп’ютерне, письмова робота, усне опитування за білетами, захист творчих робіт, співбесіда тощо).
 3. Педагогічна рада КНВК №30 самостійно визначає види, форми проведення та кількість конкурсних випробувань (але не більше двох), перелік питань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування, а також теми творчих робіт із зазначенням вимог до їх змісту, порядку оформлення та подання.
 4. Вступні випробування з одного навчального предмета для всіх вступників мають відбуватися, як правило, в один день. Не допускається застосовувати ті самі варіанти завдань для випробувань, що відбуваються в різні дні.
 5. Результати усного випробування оголошуються в той самий день, письмового, цифрового – не пізніше ніж через три дні після його проведення.
 6.  Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор КНВК №30.
 7. Діти, які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.
 8. Учні, які мають бажання змінити профіль навчання, отримують можливість зробити це на підставі результатів співбесіди з профільних предметів чи письмового конкурсного випробування, при умові наявності вільних місць.

4. Порядок зарахування

 1. Особи, які брали участь в конкурсі, зараховуються до Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №30 імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області в порядку черговості згідно з рейтингом отриманих результатів наказом директора КНВК №30 на підставі рішення конкурсної комісії.
 2. Списки учасників конкурсу із виставленими балами оприлюднюються у приміщенні освітнього закладу.
 3. Учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, у разі якщо не згодні з рішенням конкурсної комісії, можуть звернутися до директора КНВК №30 з апеляційною скаргою. Апеляція подається протягом доби після оголошення результатів конкурсу й розглядається в день її подання.
 4. Для розгляду апеляційних скарг створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються директором КНВК №30 за погодженням з Департаментом освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляцій забороняється.Оскарженню підлягають результати випробувань, що відбувалися в письмовій чи цифровій формі, а також в усній у випадку проведення аудіо- чи відеофіксації.
 5. Апеляційна комісія має право:
 • залишити рішення конкурсної комісії без змін;
 • змінити чи анулювати результати оцінювання учасника (учасників);
 • визнати результати конкурсу недійсними.

6. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Рішення апеляційної комісії Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області є остаточним.

7. Діти, які були зараховані до Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №30 імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 (десяти) днів від їх початку, відраховуються з освітнього закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.