Четвер, 02.07.2020, 08:57 | Вітаю Вас Гість

Кременчуцький ліцей №30 "Олімп" імені Н.М. Шевченко

Меню сайту
Контантна інформація
Телефон приймальні:
5-33-40
Телефон директора:
5-16-14
Телефон заступника:
5-37-15
E-mail:
kremlit30@gmail.com
Адреса:
м.Кременчук,
пров. О.Кошового, 3


Просмотреть увеличенную карту

 

Вивчаємо Scratch
Права дитини
Психологічна служба ЗЗСО м.Кременчук

Психологічна служба ЗЗСО м.Кременчук

Національна дитяча гарча лінія
Національна гарча лінія
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Друзі сайту


Яндекс.Метрика

Умови прийому

Умови порядку прийому дітей до 1 класу

Листа МОН України від 14.02.2015 № 1/9-71

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на без конкурсній основі.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні ( вулиці: Київська  парні номери, №№ 1-63 (непарні); Миру № 17, № 21, № 23, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, №37. Проспекти: Свободи №№ 51-67 (непарні); провулки: Олега  Кошового всі парні номери, крім № 16; Олексія Береста; Роменський. Тупики: 1-й Піщаний; 2-й Піщаний).

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Інформація про закріплення (чи відсутність закріплення) за певним загальноосвітнім навчальним закладом мікрорайону (певної території обслуговування) обов’язково має розміщуватись на сайтах школи та інформаційному стенді для батьків майбутніх першокласників.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

 • заява на ім’я директора школи;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»
 • довідка форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень»

Інших документів для зарахування дитини до 1 класу не передбачено. 

Для майбутніх першокласників у Кременчуці спростили процес отримання медичних довідок  

Умови прийому для класів І-ІІ ступенів (крім 1 кл.)

Умови прийому для учнів класів І-ІІ ступенів (крім 1 кл.) здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до мікрорайону (вулиці: Київська  парні номери, №№ 1-63 (непарні); Миру № 17, № 21, № 23, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, №37. Проспекти: Свободи №№ 51-67 (непарні); провулки: Олега  Кошового всі парні номери, крім № 16; Олексія Береста; Роменський. Тупики: 1-й Піщаний; 2-й Піщаний)

Для зарахування необхідно:

 • заява на ім’я директора школи;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • згода на обробку персональних даних;
 • сформована особова справа з попереднього навчального закладу;
 • медична картка встановленого зразка.

 

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення конкурсного відбору до 10-11 класів
Кременчуцького ліцею № 30 «Олімп»
імені Н. М. Шевченко
Кременчуцької міської ради Полтавської області,
Затверджено Педагогічною радою (Протокол № 6 від 10.04.2020)

 

1.Загальні положення

1.1. Дійсне Положення розроблене та здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018  №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».
1.2. Інформація про спроможність Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н. М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області, кількість учнів у кожному класі та, відповідно, наявність вільних місць у кожному класі оприлюднюється в освітньому закладі та на його веб-сайті щороку не пізніше ніж за 60 календарних днів (два місяці) до завершення приймання заяв про зарахування до Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н. М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області, а при появі вільних місць – впродовж трьох робочих днів з дня появи вільних (вільного) місць (місця).
1.3. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.
1.4. Конкурс має відбуватися з дотриманням принципів академічної доброчесності, публічності, прозорості, відкритості, справедливості, чесності, об’єктивності, рівності та неупередженості.

2.Організація конкурсу

2.1.Рішення про проведення конкурсу має бути оприлюднене не пізніше 20 квітня поточного року та містити інформацію про дату, місце й час проведення вступних випробувань.
2.2.Для зарахування до закладу освіти ІІІ ступеню заяви подаються до 15 червня включно.
2.3.Конкурс (основні вступні випробування) проводиться впродовж двох тижнів з дня його оголошення (з врахуванням часу для подання апеляційних скарг). Наказ про зарахування видається не пізніше наступного робочого дня після оголошення результатів конкурсу або прийняття відповідного рішення апеляційною комісією.
2.4.У серпні та впродовж навчального року можуть бути проведені додаткові вступні випробування для зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) у 10-11 (12) класах, що проводяться на загальних засадах (у тому ж порядку і завданнями (інший варіант), що й основні вступні випробування). У такому випадку наказ про зарахування видається не пізніше наступного робочого дня з дати визначення результатів конкурсу.
2.5. Відео- та/або аудіофіксація конкурсу (або окремих вступних випробувань) може відбуватися за рішенням педагогічної ради чи директора ліцею. За письмовим клопотанням одного з учасників конкурсу (або одного з батьків) відео- та/або аудіофіксація конкурсу (або окремих вступних випробувань) проводиться в обов’язковому порядку.
2.6. Не пізніше ніж за 30 календарних днів (один місяць) до початку конкурсу в ліцеї оприлюднюється перелік питань з навчальних дисциплін, за якими проводитимуться випробування, а також теми творчих робіт із зазначенням вимог до їх змісту, порядку оформлення та подання, схвалені педагогічною радою закладу освіти.
2.7. Для проведення конкурсу створюється конкурсна комісія, а для оцінювання результатів конкурсних випробувань – предметні комісії за кожним із предметів. Головою конкурсної комісії є директор ліцею або заступник з навчально-виховної роботи. Склад конкурсної і предметних комісій затверджується наказом директора. 
2.8. Приймання учнів до Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області з інших освітніх закладів того самого типу за спеціалізацією, за якою дитина навчалась раніше, може відбуватися за співбесідою.
2.9. Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів, призери та учасники III-IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також призери та учасники II-III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України звільняються від конкурсного випробування з відповідного предмету із виставленням до протоколу максимальної кількості балів.
2.10. Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від випробувань із виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

3.Проведення конкурсу

3.1.Умовами конкурсу передбачено проведення випробувань із предметних дисциплін, визначених державними стандартами базової середньої освіти (у клас української філології – з української мови та літератури, у клас іноземної філології – з англійської мови, у клас історичного профілю – з історії України та всесвітньої історії, у клас математичного профілю – з математики, у клас біолого-хімічного профілю – з біології та хімії).
3.2.Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-х класів ліцею, проводяться в усній, письмовій та/або цифровій формах (тестування, у тому числі комп’ютерне, письмова робота, усне опитування за білетами, захист творчих робіт, співбесіда тощо).
3.3. Педагогічна рада ліцею самостійно визначає види, форми проведення та кількість конкурсних випробувань (але не більше двох), перелік питань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування, а також теми творчих робіт із зазначенням вимог до їх змісту, порядку оформлення та подання.
3.4. Вступні випробування з одного навчального предмета для всіх вступників мають відбуватися, як правило, в один день. Не допускається застосовувати ті самі варіанти завдань для випробувань, що відбуваються в різні дні. 
3.5. Результати усного випробування оголошуються в той самий день, письмового, цифрового – не пізніше ніж через три дні після його проведення.
3.6. Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор ліцею.
3.8. Учні, які мають бажання змінити профіль навчання, отримують можливість зробити це на підставі результатів співбесіди з профільних предметів чи письмового конкурсного випробування, при умові наявності вільних місць.

4.Порядок зарахування

4.1. Особи, які брали участь в конкурсі, зараховуються до закладу освіти в порядку черговості згідно з рейтингом отриманих результатів наказом директора ліцею на підставі рішення конкурсної комісії.
4.2. Списки учасників конкурсу із виставленими балами оприлюднюються в приміщенні освітнього закладу.
4.3. Учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, у разі якщо не згодні з рішенням конкурсної комісії, можуть звернутися до директора ліцею з апеляційною скаргою. Апеляція подається протягом доби після оголошення результатів конкурсу й розглядається в день її подання. 
4.4. Для розгляду апеляційних скарг створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються директором ліцею за погодженням з Департаментом освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляцій забороняється.Оскарженню підлягають результати випробувань, що відбувалися в письмовій чи цифровій формі, а також в усній у разі якщо здійснювалося проведення аудіо- чи відеофіксації.
4.5. Апеляційна комісія має право:

 • залишити рішення конкурсної комісії без змін;
 • змінити чи анулювати результати оцінювання учасника (учасників);
 • визнати результати конкурсу недійсними.

4.6. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Рішення апеляційної комісії Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області є остаточним.
4.7. Діти, які були зараховані до Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 (десяти) днів від їх початку, відраховуються з  освітнього закладу.